Koku Yapmayan Kedi Yaş Mama Önerisi

feyzasunar

Dışkısında kötü koku yapmayan bi yaş mama arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

burcingltkn

kokudan cok ıcerıge dıkkt etmenızı tavsıye ederım tuvaletınde koku oluyorsaa kumunuzu degıstırmenızı tavsıye ederım ve kapalı fıltrelı tuvaalet kaabınında önemı cok fazla

Chef's Choice, Nutri veya Felix önerebilirim...

ecewozcan

felix koku yapmiyor kesinlikle

feyzasunar

Tuvaleti kapalı kumda normalde koku yapmıyor ama yaş mama verince bi değişik oluyor. Mama tavsiyelerini de içeriğine bakarak deneyeceğim tesekkurler herkese

hikmet987

felix veya reflex yapmaz ama ikiside böbrek için çok kötu kuru mama olarak kokmayan önerim proplan ve royal cam tavuklu biraz pahalı ama az kokar ve sağlıklı ama tavuklu çok alma kilo sorunu yaratır