Arkadaslar Kedim 9 Aylik Onerdiginiz Yas Mamalar Hangileri Ve Kedimin Cinsi Nedir

Kedimin cinsi ve önerdiginiz mamalar ☺

8 CEVAP

aycacetin2472

Ankara kedisi veya kirma van kedisi olabilir mama orijen durumun iyi ise acana hills. N&D. Daha dsuk mama dersn bonocibo. Var

yanik_kedi

Durumumuz iyi ise acana orijen N&D daha orta sınıf bir mama arıyorsanız brit care ve profine tavsiyemdir :)

Yavrukedii2

Zeynep abla aynen:)
Kediniz sarman kedisi (kesin bilgi )
Kuru mama olarak N&Demirci kullanıyorum:)

Yavrukedii2

Demirci ne alaka? Ah pardon:( N&D olacaktı

Pardon arkadaslardan kuru mamalar yanlis oldu

Maşallah çok tatlı :D Ben Bozita kullanıyorum evdeki kedim için hem tetra hemde kuru mama olarak size de önerbilirim çok memnun kaldığımız iyi içerikli ve hesaplı bir mama.

Bütçeniz ne bilmiyorum ama Bozita'nın yaş mamasını kullanıyorum memnunum. Kuru mama olarak da Golosi kullnaıyorum o da hem fiyat açısından hemde içerik açısından ortalamanın üzerinde bir mama tavsiye ederim

Bu işte bütçe çok önemlidir eğer bütçeniz varsa premium mama kullanın royal canin, hills, pro plan gibi. Bütçe biraz kısıtlı ise biraz daha alt kademe premium cat chow gibi mama kullanın. Yaş mamayı ödül olarak verin bir konserve yaş mamayı 4 e bölün ve 3-4 günde bir verin veya veteriner hekimden eve geldiğiniz zamanda ödül niyetinde verebilirsiniz. Bu arada kedi çok tatlı maşAllah :)