Tirnagi Kirilmis

Uzmo

Merhaba. Kedim tirnagini kirmis, fotograflari yukledim. Yapmam gereken bir sey var mi, veterinere goturmeli miyim, yoksa kendisi iyilesir mi? Tesekkurler.

4 CEVAP

Seymaaacaan

Fotoğraflardan pek anlaşılmıyor ama aynı kesilmiş gibi duruyor. Eğer damara kadar kırılmamışsa kan yoksa endişelenmenize gerek yok uzar kendi kendine :)

dalilenra

kanamıyorsa hiçbir şey yok sanki çok kesilmiş duruyor

Uzmo

Ya kestireli baya bir oldugu icin kirildigini dusundum 24 aralikta veterinerde kesilmisti digerleri nispeten daha uzun, on tirnaklari zaten eski halinde

Gizemindostu

Çok kesilmiş gibi durmuyor zaten eğer kan falan yoksa endişe etmenize gerek yok, zamanla uzayacaktır :)