Yavrularım Hakkinda Sormam Gerekn Bisey Var

Luckyssss

Arkadaslar yavrularım yorgan kıyafet ellerimi falan kemiriyor dişleeri kaşındığı icin sanıyorum ne almam veya ne yapmam gerekiyor sütten de kesilmelerine az kaldı ne vermem gerekiyor henüz 5. Haftadalar

6 CEVAP

Glsmedalcin

Oynayabileceği kemireceği oyuncaklar alın, kalın halat oluyor kemirmeyi seviyorlar ayrıca köpek kemikleri alın gün boyunca onlarla uğraşırlar zaten :)

yanik_kedi

Köpekler için kemikler var tavsiye ederim :)

Luckyssss

Tesekkur ederim :)

Minnak53

Merhaba vetlerde bu tarz durumlar için küçük yavrular için kemikler var tavsiye ederim ;)

Luckyssss

Kimsenin bu konuda bilgiso yokmu

Luckyssss

Burgular oluyor ya onlardan da alsam zarar verirmi acaba