Böyle Bir Şey Yaşayan Var Mı

Eliiiifff

Kedimin kolunda kızarıklık farkettim başka yerinde göremedim fotoğrafını yüklüyorum hiç böyle bir şey yaşayan oldu mu bilgi verir misiniz

3 CEVAP

CansuMikey

En yakın zamanda veterinerinize kontrole gitmenizi öneririm. Benim kedimde de buna benzer şeyler vardı birkaç gün gözlemleyeyim derken birden çoğaldı. Mama değiştirmiştim yakın zamanda, o yüzden olmuş. Beslenme dışında mantar başlangıcı ya da herhangi bir alerjide de bu tarz deri iritasyonları olabilirmiş. Geçmiş olsun

cerenruya

Açık renk kedilerde bu tarz sıkıntı yaşayan illaki olmustur. Soru altta kalmis. Arkadaslar bilgi sahibi olan yanitlarsa yardimci oluruz belki

Gizemindostu

Mantar da olabilir ama daha çok alerji gibi duruyor. Böyle alerjiler zamanla çoğalır, çok çoğalmadan veterinere gitmelisiniz. Geçmiş olsun♥️