Hangi Yaş Mama Daha Besleyici?

Orangemars

Anket

Reflex Plus
(14 oy)
Friskies
(2 oy)
Bonnie
(2 oy)
Felix
(6 oy)
Toplam (24 oy)

2,5 aylık sarman kedim için buradaki markalardan hangisi daha besleyici olur. Kuru mama olarak reflex ve felicia kullanıyorum. Yaş mama için hangisi olmalı. Hemen hemen aynı fiyatlarda olanları karşılaştırmak istedim.
Not: oldukça hareketli bir minnak bu yüzden tombik değil.

12 CEVAP

melist35

hiçbiri. gerçek et kullanan ve besleyici markalar n&d, nutrifeline, gimcat, me-o serisi, schesir benim kullandığım ve memnun olduğum markalar

ferhat05

Felicia nın yaş mamaları gayet iyi.

mihriii

felix baya kötü diğerlerini bilmiyorum nutri,nd,me-o,gimcat,animondaya bakabilirsiniz`

Mustafanacar

Bonacibo almanızı tavsiye ederim. %54 et var 6.5 TL 400 gr Ve Taurin Eklemesi Çok yüksek.

pompompurin

bence evde yapın yazdığınız bütün mamalardan daha sağlıklı ve ucuz

Gizemindostu

Ben bir ara felix kullanıyordum aslında güzel bir yaş mama, bu yaş mamalar arasından hangisi derseniz felix güzel diyebilirim, severek yiyorlar. Ama evde kendiniz hazırlarsanız daha sağlıklı ve besleyici olur tabi ki :) ben uzun süredir kendim evde yapıyorum daha iyi oluyor.

ahsenyildiz

bu arada evde sadece yaş mama yapılıyo ben hep bunu yapıyorum https://www.youtube.com/watch?v=OODT9zDgn9I

Orangemars

Teşekkürler

Orangemars

@gizemindostu evde yaş mamanızı mı yapıyorsunuz sadece yoksa kuru mamanızı da mı yapıyorsunuz. Bir de tarifini paylaşırsanız sevinirim 🙏

ahsenyildiz

animonda

BanuYuzgec

BUNLARDAN HİÇBİRİ

Orangemars

Teşekkürler🙏