2-2'Buluk Hafta

DidemCan

Cumartesi günü skolyoz için ameliyat olacağım 2-2 buçuk hafta sonra da kedi sahipleneceğim. 2-6 ay arası sahiplendirilmek için bekleyen kediler var mı avrupa yakasında.En uzak bakırköy de olabilir

5 CEVAP

DidemCan

Buçuk*

Duman14

Alerji testi yaptır ailendeki herkese ben yaptırmadan aldım şimdi alerjim çıktı vermek zorundayım aynı hataya düşme

Edadv

Tüy alerjisi için bildiğim kadarıyla ilaç kullanmak mümkün

Nayeli

Tüy alerjisi olmuyor . Kedi alerjisi farklı bir şey. Az önce merak ettiğim için okudum. Tüylerden değilmiş

Edadv

Arkadaş tüy alerjisi olduğunu yazdı :))