Cat Chow

Cat chow kedi maması nasıl bir mama ?
Kaliteli bir mama mı ? Tavsiye eder mısınız ?
Golosi vb. Mamalarla ayni fiyat segmentinde onlardan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum öyle mı ?

6 CEVAP

Evet soruyu çok önceden sormuştum bugün geldi yeni maması :) profine strelisied aldım

Ahmetemind

Purinanın Proplan ürünün yan ürünüdür.Fiyatı uygun içeriği kötü değil.Abim bir ara kendi kedisine kullanmıştı fakat sanırım dışkısınıda çok koku oluşuyormuş.

Ahmetemind

Purinanın Proplan ürünün yan ürünüdür.Fiyatı uygun içeriği kötü değil.Abim bir ara kendi kedisine kullanmıştı fakat sanırım dışkısınıda çok koku oluşuyormuş.

Ben kullanıyorum yavru kediler için olanını çok memnunum ama son zamanlarda tüylerinde biraz sertleşme oldu oda mamadan olmayabılır emın degılım o konuda onun haricinde kötü bir etkisini görmedim kedimin kumu balkonda oldugu için koku açısından bişey diyemem

Yavrukedii2

İsrail malı ayrıca önermem içeriği hiç de iyi değil uygun fiyatlı olarak sanırım profine ile Bozita arasında tercih yapacaktıniz sanırım?

Yavrukedii2

Buna sevindim:)