Köpeğim Sokakta Üşüttüğünde Bakımı Nasıl Olmalı

Tuba1

Her zamanki gibi köpeğimi dışarıya çıkarttım ama bu sefer üşüdü galiba gece uyurken karnından gurultular gelmeye başladı ve üşüdüğünü fark ettim üstüne örttüm gittikçe kötü olmaya başladı bir beze sarıp karnına sıcak su torbası koydum ve sabaha kadar anca toparladı bu durumlarda başka ne yapılabilir

3 CEVAP

Havanese_Siri

mümkün olduğunca sıvı alımını artırmaya çalışın üşütmede tavuk suyu, et suyu vb. şeyler çok faydalı olacaktır aynı zamanda yatağına bir beze sararak sıcak su torbası koyun

Havanese_Siri

olmaz ama fazla vermeyin

Tuba1

Makarna suyu vermiştik ama onun zararı olur mu