Gimcat Beauty Kiss Vitamin Tableti Nasil?

tika_waylan

Kedimin tuyleri dokuluyor. Orijen'in odul tabletlerini gimcat malt macun arada da gimcat multivitamin kullaniyorum ama odul amacli gimcat beauty kiss alsam mi diye dusunuyorum egr tuylerime iyi gelecekse. Bir de balik agirlikli yas mamalar vrmeyi dusnuyorum kuru ama 12 ayliktan kucuk oldugu icin kitten mama kullaniyoruz malum kitten mamalar hep tavuklu.

7 CEVAP

Minnak53

merhaba kedim 5 aylık olduğundan beri deli gibi saldırdığı gimcat Sticks Kuzu Etli Kedi Ödül Çubukları var hindili somo balıklı vs isterseniz onlara bakın 1 tanesini kırıp kırıp veriyorum ve gerçekten yorumlara bakın herkes çok memnun bayılıyorlar adeta yerken mest oluyorlar ************dan almıştım ben en son ;)

tika_waylan

Yas mama ayda bir haftada bir vermek lazim. Sevmiyorsa tavuk haslayin az biraz kabakla belki cok az pirincle robottan gecirp verin her kedi yas mama sever. Gimcat yas mamalari var chef choice royal canin cok severler arda verin mutlaka konserve mama

tika_waylan

Bir de su var http://www.royalcanin.com.tr/ueruenlerimiz/ueruenlerimiz/kedi-ueruenleri/kediler-icin-saglikli-beslenme-yas-mama/intense-beauty-gravy
Royal Canin intense beatuy yas mama. Zaten bunu surekli degil arada verecegim hafta bir ya da iki haftada bir belki

tika_waylan

Benim odul mama var Orijen cok guzel kaliteli. Taraken veriyorum karnini taratmiyor isiriyor gerci ise yaramiyor gene taratmiyor karnini ama.
Ben tuy dokumunu biraz azaltsin diye acikcasi yas mama ve bu tarz odul mama takviye olarak ariyorum ozellikle tuy icin olanlara

Minnak53

Anladım yaş mama bizimki koklayıp gidiyor hiç umrunda olmuyor sevmiyor çok ayırt ediyor bir hills kuru mama gimcat multi vitamin ve bu ödül çubuklarını seviyor yaş mama konusunda bilgim yok ne yazık ki:( ama ödül olarak bu çubuklardan bir tane alıp denemenizi tavsiye ederim size hayran kalacaktır emin olun ;)

Mamanızı tüy ve deri sağlığı için olan bir mamayla değiştirin sorun kalmiyacaktir

tika_waylan

9 aylik kitten mama kullaniyorum deri sagligi icin olanlarinntaneleri buyuk yetiskin kediler icin benimkinin cenesi de kucuk buyuk taneli zorlar zaten kuru mamami degistiremem kucuk takviyeler yapmak istiyorum avikcasi