Ankara Kedi Kisirlastirma

drexssi

arkadaslarveterinnerimize sordum ve kisirlastirmaya 900 tl dedi ya 900. fakulte de 250tl ama guvenilir mi iyi yaparlar mi bilmiyorum. ankarada onerdiginiz uygun fiyatli bir yerr var mı

7 CEVAP

ernbuse

Ankara da Dorukgiller vet hem iyi hem orta halli diyorlar. Ben Kırıkkale de yaşıyorum fakültede yaptırdım 350 TL.

ferhat05

Dobida'yı ben de biliyorum ama bazen insanlarla dalga geçiyorlar, hoş değil. Herkes vet hekim kadar bilgili olacak diye bir şey yok. Bir de videolarında hoş olmayan tabirler de bulunuyorlar nadiren de olsa. Küçük çocuklar özeniyor onlara. İşlerini iyi yapıyor olabilirler ama benim düşüncem böyle.
Kısırlaştırma konusunda çok hassaslar. Küçük bi sorun hatta sorun denmiyecek şeyler bile olsa operasyon reddi yapıyorlar.

yarenmizrak

Fakülteyi aradım ilaci anestezisi beraber ne kadar dedim 350 tl üstüne koyun üstüne dediler. İşlem fiyatı 220tl zaten. Özel klinikle aynı fiyat. Yorumları da okudum kırk saat hekim bekliyormus insanlar. Ilgisizlermis. Ben de arayıştayim su an. Esat veterinerde 500tlye buldum yarın gidip bakicam. Dorukgillerde 650 yaklaşık

Misisimi

Dorukgiller veteriner kliniği için taa Ankara’ya geleceğim, o derece tatlı ve yardımseverler♥️ YouTube kanalları var “DoBiDa” diye. İzleyip karar verebilirsiniz :) Harika insanlar🥰🥰

yarenmizrak

Fakültenin cerrahi kismini aradım sonra acaba açan kişi yanlış mi biliyor diye 570 çok uçuk bi rakam (kadın dahili numarasini bilmiyordu cerrahinin sen sekretersin ayip yani) cerrahi de açmadı iki uc defa aradım. Daha telefona bakan çalışan yokken kediyi emanet etmek ne kadar doğru bilmiyorum

drexssi

tesekkur ederim hepinize 💖

Zeynepulku

Fakültede 250 TL sadece kisirlastirma birde ameliyat sonrası ilaçlar iğneler için para alıyorlar. Atarsanız daha net bilgi verirler.