Kedimin Damağında Siyahlık Var.

ebraruyanik

Kedim esnerken damağında bir siyahlık olduğunu fark ettim. Ne olduğunu çok merak ediyorum. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı?

6 CEVAP

cicek67

Ne kadar doğru bilmiyorum ama, bizimkinde de var. Araştırdığımızda peygamber efendimizin kedisinin soyundan gelen kedilerde olduğunu ve diğer arkadaşların dediği gibi şans getirdigi yazıyordu. çok hoşumuza gitti bizim :)

dissiz

Bombay cinsi kedim vardı onunda damağında siyahlık vardı doğduğundan itibaren renginden dolayı diye biliyorum patileri dahil siyahtı

emreovec

Benim kedimde de var. Oluyor bazen. Genetik bir durum sanırım. Hatta bazıları şans getirdiğine falan inanıyor o mühür sayesinde. Bir hastalık falan değil ama ona eminim.

SerraYanmaz

Doğum lekesi

Aybukeegr

Sans getiren kedi olduguna inanılıyor benimkinde de var :)

gozdeyilmaz

Bizim minnoşta da var meraklanmayın kötü bir şey değil arkadaşların dediği gibi leke