Merhaba

Zeuss

Merhaba ben barınaktan bir köpek sahiplendim 3,5 aylık golden kırması ve alalı neredeyse 1 ay olucak ilk başlarda korkak davrandı sonra oynamaya falan başladı şimdi ise paso uyuyor kalkmıyor bile bacakları uyuşucak ve bir anda kendi kendine titremeye başlıyor acaba neden bilgilendirirmisiniz lütfen

6 CEVAP

Havanese_Siri

ishal, kusma, iştahsızlık var mı

Yavrukedii2

Veterinere gitmelisiniz hemde acil!

yanik_kedi

Çok acil veterinere götürmelisiniz muhtemelen barınaktan hastalık kapmış:(( ciddi bir durum söz konusu olabilir lütfen acele edin

EdaYildiz

Titremeye basliyoru biraz acar misiniz nasıl titriyor ?

Zeuss

Patisi ve vücudunda oyun için mi yapıyor onuda bilmiyorum ama kısa süreli bir titreme bu gün yemek yemek için bile kalkmadı ben kaldırdım poposunu kaldırmaya aciz

Zeuss

Onlar yok güzel yiyor ama kalkmıyor