Köpek Sahiplenmek İstiyorum

Ozer88

Merhabalar küçük ırk Büyümeyen köpek sahiplenmek istiyorum. Fakat burdan yazdığım kişiler ne telefona ne mesaja cevap veriyor. Ayrıca bi kaç kişi köpeğin yataginida bilmem nesinide alacaksınız diyerek para talep ediyor. Önceden şikayet ediyordum artık direk ifşa edicem para isteyenleri

15 CEVAP

Havanese_Siri

komşumuzun köpeğinin yavruları olacakmış diye duydum ben de istanbulda oturuyorum doğruysa bir konuşurum onlarla bichon frise bu arada köpekleri

Havanese_Siri

ben pomeranianlardan pek hoşlanmıyorum ama sizin kararınız ona o kadar para vermektense bir toy poodle almak daha mantıklı bence

Havanese_Siri

pug ilanı gördüm bir tane bu sitede istanbulda

tika_waylan

Ucret isteyenleri sikayet edin. Ne kadar zorlarlarsa da ucretli sahiplenmeyin. Ucretsiz illa ki bulursunuz. Arkadaslariniza cevrenize de haber verin biraz kismet isi. Ucretsiz sahiplenebilirsiniz kucuk irk kopek. Buradaki sahiplendirme sitelerine bakin instagramla da bakin
https://www.instagram.com/bnydn/

https://www.instagram.com/birdestekbinhuzur/

https://www.instagram.com/terriergiller/

Ozer88

Manisa'da o. Ben İstanbul'da arıyorum

senemkaraca

pamerion sahiplenebilirsin çok sevimliler..

Ozer88

Doğru Pomeranian çok güzel köpek 4000$ istiyorlar :)

Ozer88

Ben 2250 lira maaş alan biriyim 4000 dolar nasıl vereyim uzaktan seviyorum ben Pomeranianlari :)

Ozer88

Gördüm aradım mesaj attım ama cevap veren yok. Anlamıyorum amaç ne

Havanese_Siri

pomeranian bile bulabilirsiniz

Sahiplenme ilanlarının tarihlerine bakmayı unutmayın, çoktan sahiplenilmiş olabilirler. Para istemek çoğu sahiplendirme sitelerinde yasak, hatta ilanların altında 'ücret istenirse bize bildirin' yazar (petlebi gibi) o kişileri petlebiye bildirin