Yarın Buyuk Gun

Şerafettin i yarın sabah 9 da kisirlastiricaz bu konuda önerisi veya tavsiyesi olan var mı ?
Profine strelisied kedi maması sipariş ettim kisirlastirildiktan sonra ki dönem için bu mamayı kullanmama rağmen üriner sisteminde bir sorun yaşar mı ?

3 CEVAP

Nayeli

Umarım çabucak iyileşir :)
Mama için veterinerine danışın. Ama kısırlaştılşmış mamaya direk geçmeyin kendi mamasına azar azar Yeni mamasını katarak, 14 gün içinde oranı tamamlayana kadar karıştırarak çoğaltın.
Bir de su içmesini desteklemek için kedi su pınarı/şelalesi alabilirsiniz
Ne kadar çok su içerse o kadar önlem almış olursunuz . Bir de yaş mama verebilirsiniz.

Kediniz erkekse cok cabuk iyileşir benim kedim 1 gece veterinerde kaldı geldıgı gun okadar hareketlıydıkı hic bisey olmamıs gıbı davranıyodu umarım sizinkide öyle olur

Evet bu akşam o uyurken biraz sıvı gördüm ona hissettirmeden sildim umarım bir yerlere işaret bırakmaz.