Evde Kediler İçin Yaş Mama

burcingltkn

Uzun zamandır yaş mama araştırması yaptım gimcat-Shınycat, nd-konserve ve purına-gourmet arasında kalmıştım fakat bir çok kişiden evde yaş mama yapıp verdiklerini duydum bu konuda fikirleriniz nedir evde yaş mama yapıp memnun kalan ya da pişman olan varmı ? memnun kaldığınız tarifleriniz var mı

2 CEVAP

Elmas35

En mantıklısı ve sağlıklısı evde kendiniz hazırlamanız. Ben de fazladan yapıp derin dondurucuya atıyorum. Her türlü hazır yaş mamadan hem daha uyguna denk geliyor, hem içeriğinden de eminsiniz.

Ozybal

Ben de yapıyorum evde. Tarifini vereyim belki işine yarar az bir miktar yapıp deneyebilirsin . Tavukları küçük küçük doğruyorum ve haşlıyorum. Tavukları tencereden alıp tavuk suyunun içine havuç patates ve bezelye ekliyorum. Bunların da besin değeri gayet iyi kediler için. Haşlanan sebzeleri eziyorum biraz tavuk suyuyla birlikte en son haşlanan tavuklarla karıştırıyorum. Benim kedim çok seviyor fazla fazla yapıp dolaba atmıyorum yalnız.