Yardım Kedim Mamasını Yemiyor İştahsızlık N&D

catlover17

merhaba herkese daha önce de sormuştum fakat bir çözüm bulamıyorum
4.5-5 aylık civarı kedim n&d tavuklu narlıyı çok iştahla yerken n&d ocean kittena geçince iştahsızlık yaşadı. tekrar tavuklu narlıdan aldım fakat şimdi de balıklıyı yiyor ama günde yarım çay bardağı kadar yiyor. elimde 7 kilo mama olduğu için yeni mama da alamıyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen fikirlerinizi paylaşın

4 CEVAP

melist35

ikisini karıştırın

mishapamuk

kaç zamandır iştahsızlık yaşıyor.
Bazı zamanlar iştahsızlık yaşayacaktır ancak çok uzun sürerse irdelemek lazım.
Misha bir ara iştahsızdı şiddetli kabızlığı olmuş.
Bir ara yine iştahsızdı mantar başlamış.
Sadece mama ile ilişkilendirmemek lazım.

hugras

Malesef n&d ye elveda demelisiniz.. ben 1 haftadır yediremiyorum

catlover17

sanırım diş çıkardığı için böyle, mamayı ıslattığımda veya yaş mamayla karıştırdığımda afiyetle yiyor :)