Kedim Hastalik Kapmış Mıdır

gayelise

Az önce annem sokakta giydiği ayakkabıyı evin içinde unutmuş kedimi de başında koklarken yakaladım bir hastalık kapmış olma ihtimali var mı ?

7 CEVAP

mihriii

yani çokk düşük bi ihtimal bi şey olmaz bence

asliu0

ben veterinerde bilmeden ic parazitli bir kediyi sevmistim 10 gun fln once sonra unutup kedimi kucakladim veteriner kontrolde de bir sey goremedi .olmasi cok kucuk ihtimal

nnyancatt

:D hassasiyetinizi çok iyi anlıyorum, bir şey olmaz içiniz rahat olsun

emreovec

Hayır.

gayelise

Anladım çok teşekkürler

psabrk

Şu sıkılan dezenfektanlar var A101 dede vardı 10Tl gibi fiyatı var onlardan alsanıza bende sizin gibi pinpirikliyim ayakkabılar altına sıkıp eve öyle sokuyorum 😂😂

baranertaga

Benim kedim birkaç kere ayakkabı dolabının içine girdi komple bir şey olmadı :)