Somonlu Ve Balıklı Mamalarda Dışkı Kokusu Oluyor Mu ?

Anket

Evet
(7 oy)
Kısmen
(6 oy)
Hayır
(4 oy)
Toplam (17 oy)

Şu yüzden sordum kullanan bazı kişiler oluyor bazıları yok diyo ama genellikle evet diyolar sizede sormak istedim :)

3 CEVAP

Minnak53

Ben hillsin balıklısını kullanırken biraz daha kokulu yapıyordu doğrudur ama daha çok ve severek yiyordu şimdi tavuklu yiyiyor ve koku çok yok;)

Ben Bozita'nın somonlusunu kullandım böyle bir şikayetimiz olmadı ama tabii nasıl her insanın bünyesi her yiyeceğe aynı tepki vermiyor, aynı durum hayvanlar içinde geçerli. Bazılarına yaramıyor olabilir yada sindirim problemi yaşayabilir bir veterinerinize danışın derim.

ceydatpcu

Hills ton balıklı kullanıyoruz.sadece dıskı değil mamann kendiside fena kokuyor:)