Gözünün Üstünde Bir Şeyvar Nsdir Bu?

drexssi

kem sürekli gözünü kaşıyor ve o gözünü sürekli kısıyor acıyo galiba böyle değildi 2 gün önce şimdi böyle mantqr veya egzama değildir değil mi

6 CEVAP

drexssi

bir şey söylesin bilen biri varsa ona göre yqrın veterinere götüreceğim

sugartgecat

mantar veya egzama olabilir veya kasıyarak kanatmıs olabilir ama iki gözünde de cok olası degil veterinere gitmek en iyisi

cicek67

Bizim kedimizde oldu. Gidin bence. Çünkü bizimki biraz zaman sonra kulağına kadar gitti. Sprey vs aldık kullandık bi iki hafta gibi bi sürede geçti. Yayılmadan gitmenizi öneririm. Ayrıyeten şey demişti vet hekim ev yemeği tarzı bi şey verdiniz mi o dokunmuş alerji yapmış olabilir falan. Ama sonrasında mantar dediler iğne vuruldu geçti sprey falan derken geçti çok şükür

nilesimo

Mantar için emin olamadim sanki tahris olmus gibi duruyor. Siz yine de bir veterinere danisin yayilmadan tedavi olsun minnak, gecmis olsun :)

Detu2604

Mantara benziyor 😢 bende yeni kedi sahiplendim mantarı varmış, batikonla temizleyip krem sürüyoruz. Bitkisel olarakta papatya çayı ile silip sarıkamtron yağı ile temizliyprum

Detu2604

Mantara benziyor 😢 bende yeni kedi sahiplendim mantarı varmış, batikonla temizleyip krem sürüyoruz. Bitkisel olarakta papatya çayı ile silip sarıkamtron yağı ile temizliyprum