Köpeğimin Kulak Ucundaki Şeyler Ne

kaju1412

Merhaba bugün fark ettim köpeğimin kulağının ucundan çok hafif bi şekilde elimi çektiğimde ucundan küçük küçük ince tüy yumakları geliyor ve her birinin ucunda küçücük bir sertlik var çok ilginç ilk defa gördüm ne olabilir bunlar

5 CEVAP

zibityus

benimkinde de var egzama olabilir veterinere danıştın mı?

kaju1412

Hayir henuz veterinere danismadim kopegimi sahiplendigim kisiye sordum kulak enfeksiyonu olabilir kasinti koku kir var mi dedi ama bizimkinde yok

kaju1412

Siz veterinere sordunuz mu?

zibityus

hayır sormadım sorcam bir sonraki gidişimde siz de vete danışırsanız iyi olur bence

kaju1412

Tamamdir tesekkurler