Kedimin Karnı Şiş Neden Olabilir?

AylinAksoy

Kedimin karnı şişti neden olabilir acaba ?

5 CEVAP

AylinAksoy

Yok keyfi yerinde yemeğinide baya güzel yiyor

Ahmetemind

İç parazit olabilir aşısı yoksa ve dışkısı kanlı ise iç parazit aşısı yaptırın.Eğer dişi ve kısır değil ise hormon dengesizliği olmuş olabilir yani sahte gebelik olmuş olabilir.Benim kediminde bir ay önce karnı ve memeleri şişti veterinerde kan tahlili yaptırdık ve kızgınlıkta çiftleşmediği için oluştuğunu öğrendik.Daha sonra kısırlaştırdık.En iyisi kedinizi veterinere götürmek ve kontrol ettirmek

Kedinizin 2-3 gündür iştahsızlık halsizlik var mı acaba ?

Bir hastalıktan şüphe etmiştim o yüzden sordum gaz olabilir farklı bişede olabilir hekiminize danışın :)

handanayan6

Birçok şey olabilir ishal oldu mu ya da dışkıda bir problem? Gözlemlediğiniz ilk başka problemde hekiminize danışmalısınız.