Kedi Aknesi Sorunu Nasıl Geçer??

Cikokral

Arkadaşlar kedim bir kaç gündür çenesini kaşıyordu. Bugün farkettim çenesinde siyah nokta gibi şeyler çıkmış. Internetten araştırdım kedi aknesiymis.
Bunu geçiren kişiler varmı aramızda varsa sorununuz nasıl çözüldü yardımcı olabilir kişiniz?

3 CEVAP

ferhat05

Plastik kap kullanıyorsa olması normal. Biz de aynı sorunu yaşıyorduk. Plastik kap kullanıyorduk, çelik kaba geçtik. Her gün çenesi su ile karıştırdığım elma sirkesi ile sildim. Siyah siyah şeyler çıktı. 3-4 güne geçti.

Catworldd

Eski bir diş fırçanız varsa sirkeli suya batırıp çenesinin altını gün içinde 2 3 defa tarayabilirsiniz, biz öyle atlattık.

Cikokral

@ferhat05 peki günde kaç kere uyguladınız ve bastırarak mı sildiniz ben simdi makyaj pamuğunu elma sirkesine bulayıp o yere hafif bastırarak sildim ve siyah siyah noktalar geldi .
Etkili sonuc almak için günde kaç kere yapmalıyım