Kum Önerisi

asia001

Anket

Magicsand
(0 oy)
Lindocat
(5 oy)
Vancat
(10 oy)
Toplam (15 oy)

Hangisini önerirsiniz

5 CEVAP

mihriii

vancat almayın ben aldım tozutması fazla ama bi de aktif karbonlusu varmış o nasıl bilmiyorum

1622yl

Ben vancatin diğer çeşitlerini kullanmadım. Ama aktif karbonlusunu kullandım. Aktif karbonlusu gerçekten çok güzel. Şu zamana kadar kullandığım en iyi koku tutan ve topaklanan kumlardan.

aleynaaoz

Vancat aktif karbonlu muazzam, sıfır koku süper topaklanma. Yalnız biraz tozuttuğu doğru, tek problemi o.

anti_duayen

Maliyeti yüksek ama Ever Clean Fast Acting,bu markanın bence en iyi kumu..

Boncukus

Vancat karbonlu kumu kullanıyoruz bundan önce pisi pisi kullanıyoduk iyiki vancate geçmişiz kokuyu çok güzel hapsediyor ve tozutmuyor alacaksanız karbonlu almanızı tavsiye ederim 2 li paket (20lt) 70 tl idi kampanya vardı turuncu logolu alışveriş sitesinde bulabilirsiniz:))