Yardım !!!

Luckyssss

köpeğimin arka kısmında bunlari gördüm tüglerini tararken bunu gördüm nedir bu acaba kendi dostunuzda gordunuz mu boyle bisey veterinere gitmeden once ogrenmek istiyorum

8 CEVAP

Luckyssss

tesekkurr ederim sadece ne oldugunu merak ettim veterinere mutlaka goturecegim neyi oldugunu sizlerle paylasacagim

Luckyssss

kimse bilmiyomu yaa

ozlemkoc

kopek yaslımı benım terrıerım var sanırım kucuk kahve rengı noktalar onlar benım kopegım yaslı oldugu ıcın oyle lekeler olusurmus veterıner korkacak bırsey yok dedı ben gibiler zaten ama yınede tam bılemıyorum tabı bı veterınere gostermekte fayda var :(

Luckyssss

bu arada köpegim yasli degil 2 bucuk yasinda :)

Kaşımış gibi görünüyor. Eğer şişlik, iştahsızlık, hareketsizlik gibi bir belirti yoksa endişelenecek birşey değil. Vete mutlaka götürün, ama yine de ciddi birşey olmadigini düşünüyorum. Geçmiş olsun...

Daha önce gördünüzmü acaba o lekeyi doğuştan leke olabiliyor heleki terrierlerde bolca görünür.

Luckyssss

hayir mühim bisey yokmus kasıdıgı icin oyle olmus merhem verdiler ufak bi tüpde

FerdaNur

yakın zamanda oraya aşı yapıldıysa olabilir. kedimin aşısını yapan veteriner aşıyı kötü yaptığı için böyle oldu kabuk bağladı ve geçti... umarım köpüşünüz iyileşir...