Eve Gelen Yeni Misafir.

Merhabalar bizim bir evladımız var 4.5 aylık (sarman) Turşu Bey. Yalnız eve yeni bir misafirimiz geldi 7 haftalık ( Tuxedo ) Biber. Evde devamlı bir soğuk savaş var. Turşu delirmiş vaziyette. Yardım edebilir misiniz ?

1 CEVAP

Bildigim kadarıyla hemen yanyana getırmemenız gerekırdı once bı bırbırlerının kokularına alışsınlar ikisini farklı odaya alın birini sevdikten sonra elinizi yıkamadan digerini sevin sonra odaları degıstırebılırsınız yeni kedinizin kaldıgı odaya eski kediyi koyabılırsınız bi kac gun boyle yaptıktan sonra yanyana getirebilirsiniz ama kucagınızda tutmayın daha güvensiz hisseder ayrıca yavru olan kaçıyorsa çok zorlamayın akışına bırakın bence alışmaları çok sürmez