Kedi Kumlarının İnce Tanelisi Mi Uygun Yoksa İri Taneli Olanı Mı? Ayrıca Önerebileceğinz Marka Varmı

devrimestan

Kedim 6 aylık ve sahiplendim. Kum olarak önerebilceğiniz marka var mı koku oluşmasını engelleyebilcek bi marka arıyorum

3 CEVAP

tika_waylan

İnce daha iyi topaklanir ama patiye yapisir kalinlar iyi topaklanmiyor ama patiye yapismiyor

6 aylıksa patileri için kalın taneli kumlar daha ideal bu konuda ********* bentonit kedi kumunu öneririm ben oldukça memnunum.

ceydatpcu

Önceden kristal kullniyrdum rahat oluyordu ama sıvıyı emmiyordu smdi vancat kalin taneli kullanıyorum çok memnunum tuvltlerini yaptktan sonra bebek pudrasi gbi kokuyor