Kaka Problemi

Arkadaşlar merhaba kedimin kakasında kan var gecende poposunda kalmıştı kaka sonrası cözüm veterinere gittik anitibotik prebiyotik falan verdi sonrasında halen devam etti tekrardan antibiyotike başlattı kuru mamayi bile değiştirdik royal canin barsak icin olanını veriyoruz anlamadım gitti yardımcı olurmusunuz halen devam ediyor ya...😒

2 CEVAP

emreovec

Tamamen veterinerlik bir durum. Veterinerinizin önerili sizi tatmin etmedi. Çözüm olmadıysa veteriner değişimi yapabilirsiniz araştırarak.

pompompurin

paraziti olabilir dışkı tahlili yaptırın ve veterinerinizi değiştirin üretim kedilerinde parazit çok yaygın birçok kedinin olduğu bir yerden geldiği için