Kedimin Sol Gözü Sürekli Kısılıyor

Senasakar

İyi akşamlar. Stiç'in sol gözü uyandığı andan itibaren bir kaç saniyede bir kırpılıyor,kısılıyor. Açmakta zorluk çekiyor gibi görünüyor. Ne olmuş olabilir? Kalıcı bir şeymidir?

1 CEVAP

Duman14

Merhaba dumandada böyle bir şey vardı sonradan iltahap akıntısı sulu çapaklanma göz şişliği ve göz kayması oluştu gözünü gözlemleyin şişme sık sık çapaklanma meydana gelirse veterinere götürün korkulcak bir şey değil damla ve göz kremi kullandık biz ve günde 3 kere gözünü temizledik 1-2 haftada geçti :)