Köpek Tirmaladi

senaau

Hastaneden dönerken yolda 2 tane köpek gördüm çok açlardı benim de yanımda kedi maması vardı verdim yediler ama yetmedi bende gidip simit aldım verdim o sırada banka oturdum. Köpekler yemek yedikten sonra yanımda dolanmaya başladılar sevdim biraz sonra ayağa kalktım köpekler üstüme atladılar. Cevredekiler saldiriyolar zannetiler bağırdılar bende panik oldum ordan ayrıldım. Eve gelince farkettim ki yüzümü ve boynumu çizmişler kanamış. İki köpeğin de küpesi vardı. Bişey olur mu sizce tedirgin oldum. Hemen sabunlu suyla yıkadım kolonya döktüm yanıyor

4 CEVAP

mihriii

bi aşı yaptırın isterseniz yine de

mihriii

ben de çok korkardım

burcingltkn

küpeli köpekler kısırlaştırılmıs köpeklerdir her belediye kuduz uygulayamaya biliyor genelde ıstırma ile geçer kuduz ama içiniz rahat etmezse doktora gidin

senaau

Küpeli hayvanlarda kuduz aşısı olmuyor mu acaba