Balkon İçin File Kullanan Var Mı?

Serap1234

Kedim balkonda vakit geçirmeyi çok seviyor ama bazen atlayacak düşecek diye çok korkuyorum. Üç aylıkken bir kere atlamıştı. Neyse ki burnu bile kanamadı. Kedimi çok seviyorum evladım gibi. Avlanma içgüdüsü ile heran atlayacak diye sürekli kontrol ediyorum .
File kullananlar memnun mu ? Dayanıklı mı? Fiyat olarak ne kadar tutuyor?

1 CEVAP

SerraYanmaz

İlla bı markanın filesinden almak yerine hırdavatçılardan kümes teli diyerek de alabilirsiniz çok sağlam
https://www.suzionline.com/kedi/kedi-filesi-kedi-sinekligi-nasil-yapilir/
Alternatifleri burada var