Kedinin Etrafında Donmesi

fredda

birkac gundur aksamlari surekli kuyrugunu kovaliyor ve lambadan dolayi elimin golgesi haliya yansiyinca golgeyi yakalamaya calisiyor dhhdbdhe ilk basta ciddiye almamistim ama tam olarak nedeni nedir anlamadim birden boyle bir huy edindi. daha once deneyimleyen var mi veya endiselenmemi gerektirecek bir durum soz konusu mu?

5 CEVAP

Ceyda22

Benimkide az önce kuyruğunu kovalıyordu koltuktan düşecek diye korktum🤣

Gizemindostu

Bunu oyun oynamak isteyen ama ne oynayacağını bulamayan kediler yapıyor çoğunlukla dxsjsjscdczs özellikle biraz oynamayım onlarla kendi kendilerine oyun çıkartıyorlar, sırf ilgi çekmek için :D

duyggn

Bizimki de kuyruğunu kovalar. :D İlk görünce çok şaşırmıştım sadece köpekler yapıyor sanıyordum. Oynayacak oyun bulamayınca sıkıntıdan kuyruğuna sarıyor. Bazen gölge yakalamaya çalışır, bazen güneş ışığı duvara yansıyınca onu. :D Herhangi bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum ben. Sadece oyun oynuyor bence.

Kediniz sadece biraz sıkılmış olabilir :)

Oyuncaklarına ilgilerini kaybetmemeleri için var olan oyuncakların bazılarını dolaba kaldırıp 1 ay sonra o oyuncakları geri verip bu sefer öteki oyuncakları kaldırarak sıkılmamalarını sağlayabilirsiniz

Bizim kedimizde denendi onaylandı :) umarım sizin kedinizde de işe yarar.

Gulgun35

Benimkisi 4 bitiyor 5 yaşına girecek hala kuyruğu ile oynuyor, onunla oynarken mutlu hatta bazen oynarken koltuktan yere, yataktan yere düşüyor :) bir sürüde oyuncağı var beğenmiyorda kuyruğu herşeyden daha heyecan verici onun için🤣🤣🤣