Mamalar Hakkında Yardım

ibisaski

Arkadaslar 1 ay kedim e golosi kitten kullandım memnumum fakat bu ay biraz daha iyi bir mamaya geçmek istiyorum profine bozita profine arasında kararsizim 3 ude önerilen sevilen mamalardan ama sizce hangisini almaliyim

10 CEVAP

ibisaski

Profine aldım 3 kg inşallah yer çok Seçici değil diye risk aldim zaten küçük paketli de yokmus

3 mamadan hangisini alırsanız alın ama küçük paket alın bence deneme amaçlı. içlerinde içerik olarak en iyi brit care ama denemeden bilemezsiniz

yanik_kedi

Profine tavsiyemdir :)

İlk seferde yemezse mama kabına bı tatlı kaşığı su koyun mamasını koyup karıştırın büyük ihtimalle o zaman yer daha sonra da en fazla bir kaç seferden sonra alışır zaten

Bu arada iyi bir tercih yapmışsınız bende kısırlaştırılmış mamasını sipariş ettim yarın elimde olucak bakalım :)

ibisaski

Kedim de 10 aylık bu arfa

ibisaski

2 kere profine yazmışım pardon arkadaşlar profine bozita ve brit care arasında kararsizim? ???

ibisaski

Bugün siparis vermem lazım lütfen kullanan bilen birisi cevap verebilir mi

ibisaski

Teşekkür ederim :)

ibisaski

Deneyeceğim teşekkürler inşallah memnun kalırız :)