Nd Mama Ölçeği Bulamıyorum Tedarik Edebilen Var Mı?

Mikimik

Bi çok yere baktım ama bulamadım aramadığım yer kalmadı gerçekten petshoplara bile baktım yok 😑

8 CEVAP

Seymaaacaan

Bende ND numune ile birlikte ölçü kabıda istemiştim göndermemişler :(
Ama feliciada ölçü kabı gönderiyormuş isterseniz numune ile birlikte ücretsiz bir şekilde ölçü kabıda istersiniz :) ayrıca petlebide de satılıyor diye biliyorum ölçü kabı

Uzmo

Ben farminanin kendi sitesinden aldigimda mamayla birlikte gonderdiler olcu kabini

Oqrenerde06

Benn kucuk çıkolata kutusunu yaptım ölçü olarak tamamı 125ml zaten ona göre ayarlıyorum

pablopicasso

1 yemek kaşığı = 10 gr.

Mamanızın içine yemek kaşığı koyup o şekilde çözebilirsiniz.

ND MAMA denememiz de hassas terazide ölçüp kademeli geçişte öyle yapmıştım.

Fakat ND sistemi alt üst esince eaki mamaya döndüm.

pablopicasso

Bir bardağa da yemek kaşığı ile koyup, asetatlı kalem ile çizerseniz. Alın size 10,20,30,40 gibi ölçülü bir kap🥰

Mikimik

Teşekkür ederim arkadaşlar :)

kaanpolat

Kasmayın bukadar ya bir kahve fincanı veriyorum ben bütün mamaları aynı şuan brit care kullanıyorum onada bir kahve fincanı veriyorum yemediği kalıyor tabakta sonra acıkınca yiyor bu hayvanlar sokakta gramajlamı besleniyorlar kedi bu yani sokakta yaşayan hayvan bukadar kasmayın

Mikimik

Teşekkürler ama kasmıyorum zaten.