Kedim İshal Oldu:(

meysakcr

Merhaba 2 aylık scottish foldum var alalı 2 hafta oldu dünde ishal oldu daha veterinere götürmedim neyden kaynaklanıyor olabilir???

11 CEVAP

Patim34

Evett bir can daha satın alındı :( normal bir şey tıkış pıkış bir box da eşya gibi ölüm kokan dükkana getiriliyor aç kalıyorlar bazen... sevgisiz eşya gibi satılıyorlar öyle bir yerde hastalanmaları doğal veteriner hekim şart

yanik_kedi

Hastalıktan petshop yani ölüm camlarında ki mikroplardan acil veterinere götürmenizi tavsiye ederim

yanik_kedi

Yediği bir şey dokunmuş olabilir mi en son ne yedi ve hangi mamayı kullanıyorsunuz kaç aylık umarım ciddi bir sorun yoktur gözlerine ölürüm :( veterinere götürme imkanınız yok mu

yanik_kedi

Son durumu paylaşırsaniz sevinirim geçmiş olsun :(

meysakcr

Paylaşacağım çok teşekkür ederim

meysakcr

Petshoptan almadım okuluma bir veteriner hediye etmişti sonra biz sahiplendik 3 tane hediye etmişlerdi ikisi bizde diğerleri tuvaletlerini sıvı yaparlen bu kedi hiç ishal olmamıştı şimdi onlar normal yapmaya başladılar ama bu kedicik tamtersine döndü :((

meysakcr

Müdürümüz geçen hafta veterinere götürmüştü bi kuru mama vermiş ama markadını ne yazıkki bilmiyorum ve bir reçete yazmış onda yazıyor olabilir ama okuyamıyoruz :) yarın veterinere götürmeyi planlıyoruz ama götürmeden bi sormak istedim :):(

Duman14

Bazı kedilerde yaşanabiliyor benim kedim Yaman'da da olmuştu ishaldi sürekli tuvalete çıkıyor ve çok yiyordu veteriner iğne yaptı bir kaç tane ilk başlarda halsizdi sonra çok sağlıklı oldu 1-2 hafta içinde geçti korkulcak kadar büyük ve ağır değildi bizim için

Minnak53

Merhaba ,
Mama değişikliği yaptınız mı dışkıda kan var mıydı şuan için evinizde tavuk var ise haşlayıp küçük küçük vermek biraz olsun isalini durduracaktır 2 aylık henüz bebek olabiliyor üşütmemeye çalışın ama veterinize başvurmakta fayda var geçmiş olsun;(

meysakcr

Bugün götürdük veterinere viral enfeksiyon kapmışlar kansızımş bide vitamin iğneleri,derialtı,antibiyotik,iştah açıcı iğneler yaptılar 2 gün daha götüreceğiz iyileşecekler umarım

Yavrukedii2

Geçmiş olsun:(