Kedim Sürekli Mırlıyor?

pisicikimm

Mesela bazen kedimi sevmek için kucağıma alıyorum ve aldığım anda mırlamaya başlıyor. Bazen de onu okşayıp bırakıyorum ama kedim bi 5dk daha mırlamaya devam ediyor. Bu iyi bir şey bence ama nedenini merak ediyorum. Ne göstergesi tam olarak?

1 CEVAP

Cansunurk

Uyumak isteyeceği zaman yada mutlu olduğu zaman yapıyorlar genelde. Eğer bir yandan da size sürtünüyor veya hamur yoğuruyorsa patileriyle size sevdiğini söylüyor. Benim kedim değilde sokaktaki beslediğim kedilerim yapıyordu kucağımda. Çok tatlı minik motor sesi