Kedim Sanırım Depresyona Girdi Ne Yapmam Lazım

Anonymus386040

Kedimizi kısırlaştıralı 4 gün oldu. Normalde iştahının falan açılması lazım ama çok az yiyor. Bizimle oyun da oynamıyor. Sanırım depresyona girdi, kısırlaştırılmış kedilerin bir kısmında görülebilir bir durummuş. Nasıl geçer bu dönem? Ne yapmamız lazım?

1 CEVAP

emreovec

Benim kedim de kısırlaştırma sonrasında 1 hafta çok az yedi ama sonra bir açıldı pir açıldı. Zaman içerisinde kesinlikle düzelir. Mama değiştirdiniz mi? Değiştirdiyseniz direkt yeni mama vermeyin. Eski mama ile yeni mamayı karıştırın.