Kedinize Mama Haricinde Başka Besinler Veriyor Musunuz

Acadrax

Arkadaşlar kedinize tavuk eti, yoğurt, kefir vb gıdalar veriyormusunnuz veriyorsanız neler veriyorsunuz

19 CEVAP

mihriii

kendisine özel hazırlanmış tavuk et balık,et suyu,ev yapımı yoğurt;dilencilik yaparsa çok az peynir,ekmek,patates...

mihriii

bi kere de haşlanmış yumurta vermiştim çok fazla olmamak kaydıyla yararlıymış

Karameeell

Ben kendim yaş mama hazırlayıp veriyorum ciger patates havuç pirinç hașlıyorum blendrdan geçiriyorum dipfrize atıp ara ara çıkarıp ısıtıp veriyorum. Aynı şekil tavuk eti ile yapıyorum, balık hamsi oluyo genelde temizleyip çok az suda haşlayıp köfte şeklini yapıp veriyorum. Ev yoğurdu kefir haşlanmış yumurta yarım, kırmızı et haşlayıp rondodan geçirip verdim.. Kaşar peyniri bazen çok azıcık.. Hiç birine yağ tuz bahara t kullanmıyorum.

Haşlayarak tavuk, kırmızı et, balık(kılçıklarını ayırarak), ciğer veriyorum