Baliklarimın Irkı Ne.olabilir.

aycacetin2472

Biri beta diyerleri neydi unuttum.yardımcı olurmusunuz

11 CEVAP

Aminto

Çok güzeller :)) Kırmızı kuyruklu beta sanırım. Ve onlar aynı yerde mi yaşıyorlar betalar yalnız yaşar çünkü diğer balıklara zarar verebilir.

AylinAksoy

Ciklet gibi duruyor

kopekhayrani

İmparator cikleti sarı prenses ve sizin bildiğimiz gibide beta var:)))

kopekhayrani

Akvaryumda

kopekhayrani

Birde beta balıkları diğerleriyle yaşamaz o beta ya 40 tllik 40-45litre aralı akvaryum alın motorda zaten akvaryumunuzun suyunu haftada 1 değiştirmek istemessen iz motor alın birde :(

kopekhayrani

İmparator ciklet dediğim yunus cikletde olabilir tam bakmadan yazmışım:)

Yavrukedii2

Betta motorsuz yaşar da belki lepistes olabilir diye düşünüyorum japon yok imparator ve guney amerikan cikletleri gibi duruyor

Yavrukedii2

Bu arada lütfen betayi başka akvaryuma koyun yarın sabah bir uyanırsınız hepsi ölmüş betta kalmış bu yüzden ayırın ben 15 litrelik akvaryumda bakıyorum bettama 8 Japon balığım var onlarda 25 litrede bugün 250 litrelik akvaryum gelecek:) sizin akvaryumunuz kaç lt?

aycacetin2472

Japon var onlar fotoda yok. Bide beta kendi cinsiyle yaşayamaz benim arkadaşım faklı farklı balıklarla beraber bakıyor uzun suredir hic bir şey olmadi. Aldığımız yerdeki adamda dedi. BN bilmeden. Hepsini beta istedim betalar ayni yerde yaşamaz dedi başka türlerle yaşayabilir. Dedi

aycacetin2472

Arkadaşlar başka bir soru acayim hem akvaryumu hemde balıkları gorursunuz

aycacetin2472

2 beta ayni yerde yasayamaz bu baliklari yeni aldim akvaryumda 2 tanede japon var onlari goturecegim diyer irktam alacagim bunlar sicak su baligi japonlar soguk oldugu icin ayni yerde. Yasayamazlarmis. Ama..diyerlerini. Irkini merak ediyorum