Kedilerde Sarı Sıvı Kusma

emre536

Kedimde sarı biraz koyu sıvı kusma var bugün oldu , halsizlik ve iştahsızlık da var sadece uyuyor dinleniyor mutsuz , veterinere danıştım aynen söyledim bilgilendirdim kedimin durumu hakkında ve bana sadece metpamid surubunu söyledi Sabah akşam 1 defa ver dedi .ama ben korkuyorum ne yapacağım bana tedavi için yeterli gelmedi sanki ama veterinerde böyle soyleyince bilmiyorum ne yapmaliyim

3 CEVAP

Kedimseker

Benim kedimde de olmuştu bize veteriner sadece dinlensin ve bol su içsin dedi. Bende o gün hep sevdim uyuttum ,yaş mama ve su verdim ertesi gün iyileşti. Yine zıplamaya başladı kedilerde bu olan bir şey bizimkini o gün dışarı çıkarmıştım üşüttüğü için olmuştu, muhtemelen sizinki de bunun gibi birşeydir.

emre536

Halsiz istahsiz öylece uzanıyor mutsuz ve bende telasliyim vitamin iğnesi fayda eder mi acaba ve ücreti ne kadardır

emre536

Veterinere götürdüm ultrasyonla baktı her tedaviyi yaptı çok şükür iyi şimdi