Mama Seçimi

Caglaruzm

merhabalar exotic shorthair 2.5 yaşında bir kediye sahibim. Hem tüy bakımı hem kendisi aylığı açısından acaba hangi masayı tercih etmeliyim. Mümkün ise aynı cins kedi sahibi olanlar destek olurlar ise sevinirim

5 CEVAP

Yavrukedii2

Bakın öncelikle aycacetine katılıyorum soruyu daha fazla açın ikincisi ise şu an hangi mamayi kullanıyorsunuz ve hangi mamaya geçmeye düşünüyorsunuz kısır mi? Nereden sahiplendiniz bunları yazmazsaniz yardımcı olamam hatta olamayiz

Patim34

Biraz daha bilgi verseniz yardımcı olabiliriz

aycacetin2472

Soruyu birazdaha acarsaniz

Duman14

Mamanın cinsle alakası yoktur ilk önce isterseniz kedinizin alerjisi var mı onu öğrenin sonra alerjisi bulunan şeyleri içermeyen mama arayışına girin markette satılan mamalardan almayın ve veterinerinizin kendi sattığı mamalardanda almayın kötü olsa da satmak için size bunu alın diyebilir araştırarak devam edin n&d acana orijen benim içeril bakımından en beğendiğim mamalar

yanik_kedi

Verdiğiniz bilgi eksik eğer konuyu açarsanız yardımcı olmaya çalışacağız