Kedimi Haftada Kaç Gün Gezdirmeliyim

Yigit22

merhaba kedimi bahçede tasma ile gezdiriyorum fakat kaç günde bir gezdirmem gerek bilgi verirmisiniz

7 CEVAP

ZehraBulutt

Hiç gün

gayelise

Bence bu aralar gezdirmeyin hayvanlar arası hastalıklar çok çoğaldı çünkü her yer mikrop Allah korusun bir hastalık falan kapmasin

Mustafanacar

Her gün gezdirebilirsiniz. Merak etmeyin hayvanların nefesinden hasta olmazlar.

alabalik32

Hiç alıştırmayın. Dışarısı mikrop yuvası. Ben balkona bile çıkarmıyorum.

pablopicasso

Kedilerin buna ihtiyacı yok. Hem miye riske atıyorsunuz ki??

Gizemindostu

Bir kedinin gezmeye ihtiyacı yoktur. Kedinizi gezmeye alıştırmazsanız daha iyi olur her açıdan. Dışarısı mikrop dolu, hastalık kapma riski çok. Bence bunu riske atmayın, zaten buna ihtiyacı yok.

tozfirat

Kedileri köpek gibi gezdirmeye gerek yok kediniz hastalık kapabilir bence çıkarmayın