Ameliyattan Sonra Yemek Yemiyor

Basakulg

Merhaba 2 yaşındaki kedimi yumurtalıklarındaki kistten dolayı kısırlaştırdık. Her kedi gibi ilk 24-48 saat boyunca bir şey yiyip içmedi. Fakat bu 4-5 güne yansıdı ameliyatı yapan veterinere sorunca bir sorun olmayacağını söyledi fakat kedi de gözle görülür kilo kaybını da görünce veterinere geri gittik. Serum takmaya çalıştı ama sussuzluktan damar kendini çekmişti,takamadı. Onun yerine yaş mamayı sulandırıp şırıngayla vermemizi istedi. İlk 2 gün günde 3 kere böyle zorla besledik. Fakat kusmaya başlamasıyla veterinere geri götürdük. Bu sefer anestezi yapılarak 3 gün serum yapıldı.Şu anda da sulandırılmış mamaya devam ediyoruz şırınga ile.

Kısacası ameliyat üzerinden neredeyse 2 hafta geçti ve yemek yemiyor hatta su içmiyor sadece yatıyor. Ne yapmam lazım?

3 CEVAP

Basakulg

Teşekkür ederim umudum yerime geldi:))

Arkadaşımda 2 yaşındaki kedisini kısırlstirdi oda sizinle aynı durumda bence bunun 1 ay için normal olduğunu düşünüyorum endişe etmeyin 1 ay dolunca geçecektir ama emin değilim iyi dileklerim sizinle olucak:):)))

Önemli değil