Kedim Aç

normalde maması hep önünde dururdu (4,5 aylık) ama artık mamanın arkasında yazan miktara göre veriyorum. yazan miktarı 3 e bölp 3 öğün besliyorum. ama kedim hep aç oluyor. her öğünde daha fazla mama istiyor. ama vet. dedi ki öğünlerle yazan miktara göre besleyin. kedim 100 gr zayıfladı. ne yapmam lazım ?

16 CEVAP

Policlal

Kedinizin kilosunu bile bilmeyen bir veteriner size ne kadar fayda sağlayabilir bilemedim. Kediler köpekler gibi değil, hunharca yemiyorlar. Özellikle yavru kedilerin beslenmesi çok önemli bence başka bir veterinere daha danışın siz