Rahim İltihabı Olabilir Mi?

SedaSD

5.5 aylık dişi kedim var. 1 hafta önce nd'den acanaya geçiş yaptık ve 3 gün önce ilk aşısı olan lösemi aşısı oldu. Hekimimizin söylediği hususta durgunluk olabilir dedi ve normalden bir tık fazla uyumasını buna bağladım. Dışkı yönünden ise öncekine oranla son günlerde az yaptığını fark etmiştim. Ve son günlerde -3 veya 4 gün- arka bölgesini normalden daha sık yaladğını fark ettim. Dün popusundan veya cinsel bölgesinden geldiğine emin olamadığım bir akıntı gördüm. Araştırmalarım sonucu rahim iltihabı şüphesi oluştu kafamda. Daha çok küçük olması biraz şüphelerimi azaltsa da emin olamıyorum. Birazdan veteriner hekimimize kontrole gideceğiz, bilgisi olanlar veya başından geçmiş olanlar var ise yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler

1 CEVAP

Duman14

İlk lösemi aşısı olduğunu bilmiyordum bizde ilk karma1 yapıldı sonra lösemi yapılcaktk ama biz süresini tutturamadığımız için sırasıyla Karma 1 -karma2 -kuduz ve bir kaç gün içindede lösemi 1 olacak