Kedi Maması

denizipekk

meraba ben ilk defa kedi bakıyorum. mama fiyatkarı çok pahalı. uygun fiyatlı hangi mamayı alabilirim. kedim 5 aylık şu an. 1 ay önce sahiplendim. eski sahibi pro plan kullanıyormuş sahiplendiğim zaman bana verdi amaşimdi bitti. çok pahalı ben onu alamam. dshs uygun fiyata mama var ı

4 CEVAP

Felicia alabilirsiniz gayet güzel bir mamadır.

denizipekk

Teşekkürler cevaplar için. Buldum hangi mamayi alacağımi

Mustafanacar

Bonacibo alabilirsiniz. Felicia ile Tamamen aynı bir mamadır ve daha ucuzdur. tek farkı feliciada Bezelye olmasıdır.

Bonacibo tuzlu bir mama ilerleyen zamanda böbreklerde problem yaratabilir profine 10 kg uyguna geliyor. Matisse öneren oluyor denemedim ama memnun olanları duydum.