Parazit İnsana Gecer Mi?

syuhel

Kedimde parazit çıktı . Hafta sonu veterinere goturebilir miyim bilmiyorum . Veteriner en kisa zamanda getirin dedi . Bu pazartesiye kadar kesin göreceğim . Bu 2 günde bana geçer mi parazit . Seviyoruz dokunuyoruz oynuyoruz

3 CEVAP

Hemen geçmez diye düşünüyorum. Ama kakasını aldıktan sonra elinizi kesinlikle yıkayın. Bir de pek ağzına doğru pek yaklaşmayın. Ve en yakın zamanda götürmeye çalışın hem sizin için hem de kedi için çok önemli :(
Geçmiş olsun

emreovec

Haftasonu veterinere götürebilirsiniz.

syuhel

Pazartesi icin randevu verdi