Erkek Kedilerinizi Kaç Aylıkken Kısırlaştırdınız? Öneriniz Nedir?

DoraFiko

Kafam sürekli allak bullak oluyor. Yarın için 2 erkek kedime randevu aldım. Kliniğimizde 3 hekim var 2si yapılabilir biri daha erken diyor. Kedimin biri 8.5aylık diğeri 6.5 aylık. İkisi birbiriyle çiftleşmeye çalışıyor. Koku bırakmadan kısırlaştırmak istiyorum. Biri 4kg diğeri 3.8kg. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

3 CEVAP

emreovec

10 aylık ama bana 9 aylıkken yapalım demişlerdi. Ben bekledim. Miyavlamaya başladı sonra dayanamadım.

Boy kilo postür uygunsa 1 yaşını beklemeye gerek yok.

Anonymus179224

İkisi de kısırlaştırılabilir, zaten küçük değiller. Kiloları da sınırın baya üstünde kalıyor zaten. Maalesef bizimki henüz kısırlaştırılmadı şu anda 9 ay 10 günlük. 8 aylıkken sahiplendik. Eve alışması, iç/dış parazit aşısı, karma aşı, hastalandı 10 gün tedavisi derken ertelendi maalesef. Yarın son karma var, 15-20 güne kısırlaştıracağız biz de inşallah :)

DoraFiko

Çok teşekkürler. Bu cevaplar o kadar içimi rahatlatıyorki. Yalnış bişey yaparım diye çok korkuyorum🐾