Aklınız Varsa Bu Kumu Almayın

Anonymus386040

Karşınızda hayatınızda görebileceğiniz en kötü kedi kumu var. Hayatımda bundan daha kötü topaklanan bir kum görmedim. Yani koku tutması, tozutması da kötü ama özellikle topaklanma noktasında sorunu var. Bakın kötü topaklanıyor bile diyemiyorum, çünkü hiç topaklanmıyor. SIFIR. Fiyatına aldanıp almaya kalkmayın. Hepsi burda sitesinde satılıyor bu kum özellikle, paranızı at yarışına oynasanız daha iyi en azından karlı çıkma şansınız var. Ömrümde böyle rezil bir kum görmedim. Alacak olan varsa uzak dursun

20 CEVAP

Superisi814

Teşekkürler ..Daha bugün gözüme çarpmişti , isimin rast gideceği varmiş , araya bir sey girdi , alamadim 🙂

ayseguledaa

Kullanmış biri olarak size katılıyorum. Bir kumdan beklenilen hiçbir özelliği karşılamıyor. Uygun fiyatlı diye yöneliyoruz ama parayı çöpe atmaktan farksız bu kumu satın almak. ********'daki memnuniyet yorumlarına güvenip almıştım.

Anonymus386040

Bunu tekrardan yukarı çıkarmak için yazıyorum. Hala belirli sitelerde en çok satılan kedi kumu bu. Yorumlara aldanıp sakın almayın. Paranızı çöpe atmaktan bir farkı yok. Rezalet bir kum.

melist35

ben uzun süredir aktif karbonlusunu kullanıyorum, çok memnunum. topaklanması koku tutması herşeyi çok iyi

Telanurrr

Ay ben de şu an onu kullanıyorum aldığıma bin pişmanım

melist35

kokulu kumlar zaten zararlı kedilerin ciğerleri için. aktif karbonlusunu deneyin, ben daha pahalı kumlar da kullandım ama bunun kadar iyi değildi. hatta bu kumu senelerdir kullanan birsürü yetiştirici var öyle söyleyeyim size. 1 ürün kullanıp memnun kalmadı diye bütün ürünleri kötüleyen insanlara cidden anlam veremiyorum.

Ceyda22

Teşekkürler

Aktif karbonlusu nasıldır acaba denemek istiyorum aslında çok uygun çünkü

Anonymus386040

Ben de fiyatına aldanıp aldım ama hiç tavsiye etmiyorum. Yüksek ihtimal o da kötüdür.

Seymaaacaan

Peki tüm çeşitlerimi böyle? Bazı kumların kokusuna göre topaklanma ve tozutma oranı değişebiliyor

Yeni kum sipariş edecektim ve son anda değiştirip almadım. İyi ki almamışım :)

Canann61

Ben bu markanın kokusuz olanını aldım gayet memnunum koku dağılma yapmadı

Canann61

Cuvalla geldi hatta 40 kg almıştım

Ben mavi olanini suan kullanıyorum topaklanmasi gayet iyi dediginiz gibi bi sikintiyla karsilasmadim koku sorunu var mi bilemiyorum kum kabimiz banyoda ve banyo cami surekli acik. Yalniz feci derece tozuttuyor

mamamiasu_

merhaba ben bu markanın aktif karbonlu kumunu uzun süredir kullanıyorum. çok memnunum topaklanma koku emme hepsi çok güzel bunu deneyin derim.