Arkadaslar Acil Bakarmisiniz

Pelinbatuss

Kedimde boyle bir sey fark ettim ne olabilir bu nasıl geçer? Vet sordum bilgi vermedi. Kucuktu buyudu ve kızardıgını bugun fark ettim. Mantar mi acaba evde terbisil var ise yarar mi

3 CEVAP

mihriii

mantar alerji egzama hepsi olabilir veterinerin bakması gerek

miraytas

Aşırı stres hissediyorsa ve yalnızlık çekiyorsa kendini yalayarak bu hâle getirebiliyorlar. Diğer arkadaşında dediği gibi alerji mantar egzema herşey olabilir. İyi bir araştırma gerekiyoe

Pelinbatuss

@miraytas, @mihriii teşekkür ederim 😊